Nasze biuro kadrowo-płacowe we Wrocławiu | Milton


O nas

MILTON to specjalizujące się w kompleksowej obsłudze małych oraz średnich przedsiębiorstw biuro rachunkowe z Wrocławia. Miasto to stale i dynamicznie się rozwija, dlatego związane z nim firmy zasługują na skorzystanie z naszej ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Możemy Państwu zagwarantować profesjonalną i kompleksową obsługę księgową, a także niezbędną pomoc udzielaną na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do osób fizycznych, spółek kapitałowych, a także cywilnych na terenie Wrocławia oraz okolic.

Praca naszego biura rachunkowego regulowana jest przez polskie przepisy, a w szczególności przez Ustawę o Rachunkowości. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów, który uprawnia nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze biuro posiada wykupioną polisę OC.

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług, w tym reprezentacją klientów w urzędach, jak również zajmujemy się obsługą kontroli podatkowej.

MILTON to najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu i okolicach. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią solidność, rzetelność i profesjonalizm!