Cennik usług biura rachunkowego we Wrocławiu


Cennik i promocje

 • Cennik

  Koszty świadczonych przez biuro rachunkowe Milton usług są indywidualnie negocjowane z każdym Klientem, a ich wysokość jest uzależniona od specyfiki działalności firmy, a także rodzaju formy księgowości.

  Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik naszego biura. Należy jednak pamiętać, że podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a jedynie stanowią orientacyjny pogląd świadczonych przez biuro Milton usług.

  Świadczone usługi
  Cena netto od
  Pełna księgowość
  800 zł
  Księga przychodów i rozchodów z VAT
  200 zł
  Księga przychodów i rozchodów bez VAT
  160 zł
  Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych z VAT
  150 zł
  Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych bez VAT
  120 zł
  Karta podatkowa
  90 zł
 • Promocje

  Rozpoczynasz działalność gospodarczą?

  Jeśli jesteś osobą, która planuje założyć własną firmę i zdecydowała się na skorzystanie z naszych profesjonalnych usług, to zawsze może liczyć na wykwalifikowaną pomoc w rejestracji działalności gospodarczej.

  Nasi doświadczeni pracownicy wypełnią za Ciebie wszystkie konieczne dokumenty na podstawie danych, które nam przedstawisz. Złożą je także w odpowiednich urzędach. A co najważniejsze, to wszystko będzie gratis!!!

  Bezpłatne szkolenie dla nowych klientów...

  Dla każdego kto rozpoczyna po raz pierwszy działalność gospodarczą i zechce zostać naszym stałym klientem oferujemy bezpłatne szkolenie wprowadzające w tematykę prowadzenia firmy z cyklu:

  "ABC Nowa firma"

  Polecając nas swoim znajomym...

  Każdemu klientowi wprowadzającemu do naszego biura nowego klienta udzielamy jednorazowej bonifikaty wysokości do 1000 zł.